Anti-biotika 2x ročně? Hazardujete se zdravím!

Známe to všichni. Stále nás obklopují pokašlávající a smrkající lidé, chřipkovou sezónu letos nahradila éra angíny. Mnoha lidem tak vlastní vyčerpanost, únava a nachlazení připadá normální. Nemoc však tělo soustavně devastuje a důsledky v podobě nulové nálady, únavy a pokašlávání přetrvávají do jara. Špatný spánek pak jen vše završuje. Antibiotika někteří lidé užívají jako lentilky. Bohužel.

Podpora imunity je zásadní pro udržení zdraví po celý rok

Antibiotika jsou zázrak a zároveň prokletí. Objev penicilinu měl přímo revoluční význam. Díky němu a dalším dnes neumíráme na zápal plic, syfilis a další choroby. Dnes používáme desítky antibiotik. Dokáží zneškodnit různé druhy bakterií. Bohužel ale nezničí jenom ty. S každým užitím nám tělo chřadne. Nejzávažnějším problémem je však nadužívání antibiotik. Bakterie se učí a posilují. Na některé nemoci pak již léky nefungují. Pokašlávání nás pak provází celý rok, únavu a vyčerpanost neřešíme a pokud začneme smrkat a přidá se bolest v krku, žádáme ihned antibiotika. Silnější antibiotika. Čím dál více lidí si to uvědomuje a řešení hledá v přírodě.

Více informací najdete na webu Prirodniantibiotikum.cz

Zázračné účinky bylin

Ačkoli jsou antibiotika v Česku k dostání pouze na předpis, neznamená to, že by se s nimi nějak výrazně šetřilo. Nezřídka se antibiotik domáhají sami pacienti, kterým lékaři pod tlakem vyhoví. I když na vás nemoc těžce dolehne, může se stále jednat o virózu, u níž se antibiotika obecně míjí účinkem. Všude slyšíme, že celková odolnost těla souvisí hlavně se životním stylem. Můžeme sportovat, otužovat se nebo chodit do sauny. Také však můžeme sami sebe podpořit extrakty jako oregano, arabinogalaktan a další, které mají na nespecifickou imunitu podstatný vliv. Můžeme si dělat odvary, čaje a tinktury nebo si rovnou koupit účinnou kombinaci v lékárnách. Tam teď také konečně najdeme širokospektrálně působící kombinaci doplňku stravy Phytoxan.


Jak podpořit celou imunitu?

Není divu, že lidé začali hledat pomoc v přírodě. V lékárnách se čím dál více ptají na šetrnou podporu své imunity. Kdo má čas, vyrábí si vlastní medicínu z dostupného ovoce a zeleniny. K té se řadí česnek, oregano, citrón, zázvor, med, koloidní stříbro nebo šalvěj. Některé látky jsou laciné a dostupné, některé dražší. Ty mnohonásobně účinnější však běžně sehnat nelze. K těm nejúčinnějším a nejvzácnějším se řadí i nedávno objevený arabinogalaktan, který se získává z nejmladšího lýka modřínů. Vzhledem k ceně pak nepřekvapí, že nejvíce na světě ho spotřebují ve Švýcarsku. Výjimečně účinný koncentrát Phytoxan® tam vnímají jako základ prevence a nechybí v rodinných lékárničkách.

Více na phytoxan.cz

Publikováno 30. 9. 2020