Blog

Virózy a chřipky v letošním období? Víme, co očekávat i jak si chránit své zdraví!

Chladné počasí není jen důvodem k oblékání teplého oblečení, ale také k péči o své zdraví. Zatracené zimní dny! Když venku teploty klesají a mráz vám šimrá po zádech, vaše imunita je vystavena zkoušce. Jak ale můžete udržet své tělo odolné a připravené na tento boj s chladem?

Víte, jak prožít podzim bez zdravotních problémů? My ano!

Teploty klesají a dny se zkracují, což znamená jediné: O slovo se začíná hlásit podzim. Připravit byste se měli nejen na příchod sychravého počasí, ale zejména na začátek sezonních onemocnění, kterým každoročně podlehne až 10 000 Čechů. Je zarážející, že navzdory tomuto alarmujícímu číslu mnozí závažnost chřipky podceňují. Přitom překonat tuto nechvalně známou sezonu ve zdraví není těžké – chce to jen pohotově reagovat na symptomy a zaměřit se na prevenci.

Anti-biotika 2x ročně? Hazardujete se zdravím!

Známe to všichni. Zima začíná a stále nás obklopují pokašlávající a smrkající lidé. Mnoha lidem tak vlastní vyčerpanost, únava a nachlazení připadá normální.

Antibiotika? Raději volte léčbu přírodní cestou

Při mnoha zdravotních obtížích jsme se naučili automaticky sahat po lécích, přitom se často nabízí ryze přírodní pomoc. Antibiotika jsou bezpochyby zázrakem moderní medicíny a jejich užívání mělo zásadní vliv na kvalitu lidského života, ...