Phytoxan

Testování

Na základě vašeho velkého zájmů jsme nechali otestovat doplněk stravy Phytoxan na 58 dobrovolnících.

Doplněk stravy Phytoxan je dostupný ve všech lékárnách, na internetu, nebo přímo od výrobce.

Účinnost

Odborníci na nemoci otestovali doplněk stravy Phytoxan, aby zjistili, jaké má reálné účinky. K testování měli k dispozici 58 dobrovolníků ve věku od 22 do 74 let, kteří spadají do rizikové skupiny ohrožené infekčními nemocemi. Každý testovaný dobrovolník podstoupil nejprve vstupní vyšetření a vyplnil detailní dotazník.

Všichni testovaní měli stejné vstupní podmínky. Každý dobrovolník testoval doplněk stravy Phytoxan ve chvíli, kdy na sobě cítil příchod nemoci. To se projevovalo sníženou energií, náladovostí, návaly horka, zvýšeným pocením, zároveň zimnicí a třasem, bolestí hlavy a nevolností. Příchod nemoci každý z nich na sobě pociťoval odlišně, nelze tedy paušalizovat, jak přesně se nástup chřipky či nachlazení u vybraných dobrovolníků projevoval. Phytoxan testovala většina z dobrovolníků v období chřipek a nachlazení, tedy na podzim a v zimě.

Níže také můžete najít porovnání účinků doplňků stravy s účinky užívání antibiotik. Jedná se o graf z americké studie zveřejněné v magazínu consumerreports.org. V grafu lze vidět, že účinek antibiotik byl srovnatelný s účinkem doplňků stravy. Ovšem u doplňků stravy do sebe nedostáváte žádné chemické látky a neničíte si svou střevní mikroflóru.

Effect of the antibiotics compared to an effect of the Dietary Supplements

Rizika

Přípravek Phytoxan obsahuje vyváženou rostlinnou kombinaci s fyziologickými účinky. Nebyly u něj zpozorovány žádné negativní účinky ani rizika.

Závěr

  • Přírodní antibiotikum
  • Bojuje proti všem příznakům nemoci, chřipky, nachlazení, bolesti v krku a infekce
  • Nemá žádné negativní účinky na zažívání, jako klasická antibiotika
  • Phytoxan posiluje obranyschopnost, uklidňuje zažívání a léčí z nemocí
  • U zdravého člověka nejsou známy žádné nežádoucí účinky
  • Není vhodné užíváat při jaterních a žlučníkových problémech, v těhotenství

Základní charakteristika

Doplněk stravy, který bojuje proti všem příznakům nemoci, chřipky, nachlazení, bolesti v krku a infekce. Svým působením pozitivně ovlivňuje i zažívání daného jedince.

Rozborem zjištěno

Účinné složky
  • Dobromysl
  • Černý pepř
  • Šalvěj

Dobromysl

Extrakt Dobromysli přispívá k normálnímu trávení, ke zdravé imunitě a k normální funkci horních cest dýchacích. V Česku najdete Dobromysl běžně na polích, pasekách a loukách a ani si ji nevšimnete. Přitom je to výborná léčivka a skvělé koření. Dobromysl se totiž často používá třeba i jako koření na pizzu. Vyzkoušejte.

Dobromysl
Pepř černý

Pepř černý

Extrakt plodů černého pepře přispívá k normálnímu trávení a podporuje biologickou využitelnost ostatních látek. Kdysi se věřilo, že právě pepř podporuje tělesné žádosti, tedy že se jedná o afrodiziakum. Dnes už víme, že takové účinky nemá, ale zato vám dokonale pomůže s trávením. A věděli jste, že se pepř černý dříve používal i do moučníků?

Šalvěj

Extrakt šalvěje má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost imunitního systému. Už za našich babiček věděli, že má spoustu žádoucích účinků. Kromě posílení imunitního systému se totiž používá i ve farmacii do různých léků proti infekcím, díky její příjemné vůni se s ní můžete setkat i v různých parfémech a pokud byste zabrouzdali do starých kuchařek, našli byste ji zde i jako koření.

Šalvěj

Dostupnost

Doplněk stravy Phytoxan je dostupný ve všech lékárnách, na internetu nebo přímo od výrobce na webových stránkách

www.phytoxan.cz